Dyrektor Instytutu Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku ma zaszczyt zaprosić na UROCZYSTĄ INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2019/2020

która odbędzie się dnia 1października 2019r. o godz. 10.00 w sali nr 108A przy Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1. Wykład inauguracyjny „Socjologia krytyczna w czasach permanentnego kryzysu” wygłosi prof. Janusz Mucha.

pdfZaproszenie

 

plakat zjazd ptkW dniach 22-24 września w Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku odbędzie się XI Zjazd Polskiego Towarzystwa Kognitywistycznego: “Integracja badań w kognitywistyce”.

Miło nam poinformować, że Zjazd został objęty patronatem honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina.

Zapraszamy na wykłady wszystkich zainteresowanych kognitywistyką – nauką XXI wieku.

Doktoranci oraz Studenci pierwszego roku studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku: socjologia, historia, stosunki międzynarodowe, filozofia i etyka, studia wschodnie, kognitywistyka i komunikacja, którzy nie uczestniczyli w zajęciach BHP w semestrze zimowym proszeni są o zgłoszenie się w celu zaliczenia zajęć do Pani mgr B. Zdanowicz w środę 15 czerwca 2016 r. o godz. 16.10, s. 46.
Niezgłoszenie się we wskazanym terminie będzie skutkowało brakiem zaliczenia z przedmiotu.