RUSZA REKRUTACJA DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYCH WARSZTATACH
Z ZAKRESU PROWADZENIA IMPREZ RODZINNYCH ORAZ PARTYCYPACJI SPOŁECZNEJ
DLA KADRY I WOLONTARIUSZY PRACUJĄCYCH Z RODZINĄ

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział Białostocki informuje, że rozpoczyna rekrutację na bezpłatne 16-godzinne warsztaty z zakresu prowadzenia imprez rodzinnych oraz partycypacji społecznej skierowane do kadry i wolontariuszy pracujących z rodziną w ramach projektu pt.: „Razem możemy więcej – lokalny program wsparcia rodzin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Projekt skierowany jest do osób zamieszkałych w gminach: Białystok, Choroszcz, Supraśl, Zabłudów, Juchnowiec Kościelny, Dobrzyniewo Kościelne. Miejsce zamieszkania jest jednym z kryteriów przyjęcia.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zobowiązanie do zrealizowania 10 godzin praktyk pracy z rodziną w ciągu 3 miesięcy od zakończenia części teoretycznej szkolenia. Zapraszamy do realizacji praktyk w Stowarzyszeniu KLANZA.

Zachęcamy do podjęcia wolontariatu w organizacjach realizujących projekt: Fundacji Dialog, Federacji Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok, Stowarzyszeniu Pomocy Rodzinie DROGA, CARITAS Archidiecezji Białostockiej, Prawosławnym Ośrodku Miłosierdzia ELEOS oraz Polskim Stowarzyszeniu Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział Białostocki.

Planowane terminy warsztatów: 4 spotkania po 4 h  w godzinach 16.00-20.00
– 28.05.2018                     – 04.06.2018
– 30.05.2018                     – 11.06.2018
Miejsce realizacji warsztatów: siedziba PSPiA KLANZA Oddział Białostocki
Białystok, ul. Witosa 15 B lok. 12
(Miejsce dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych)
Osoba prowadząca warsztaty: JAROSŁAW JATEL
– pedagog, profilaktyk,  animator kultury, ale przede wszystkim artysta kabaretowy i nie mała (195 cm wzrostu) osobowość sceniczna.W swojej wieloletniej karierze prowadził wiele imprez, zarówno małe festyny jak i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Jak się zgłosić?

Formularze zgłoszeniowe oraz zaświadczenia o pracy z rodziną należy wysyłać na adres: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do biura KLANZY do dnia 23.05.2018 do godz. 16.00. Osoby, które prześlą formularz, zostaną powiadomione o zakwalifikowaniu do 25.05.2018 r. e-mailem lub za pomocą SMS.

Przewiduje się utworzenie i przeszkolenie 7 grup w okresie maj 2018 r. – marzec 2019 r.

Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

DOKUMENTY PROJEKTU DO POBRANIA:

Formularz_zgłoszeniowy.doc
Formularz_zgłoszeniowy.pdf
Informacja o rekrutacji na warsztaty
Ulotka

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze PSPiA KLANZA przy ul. Witosa 15 B lok.12 lub pod nr tel. 85 65 10 449 lub kom. 795 154 129.

Projekt pt.: „Razem możemy więcej – lokalny program wsparcia rodzin” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020

REKRUTACJA PRZEDŁUŻONA DO 23.05.2018