Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UwB proponuje bezpłatne dodatkowe zajęcia językowe z łaciny (poza programem studiów). Zajęcia w wymiarze 30 godzin rozpoczną się w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 25.02.2019 r. (poniedziałek) o godz.19.00 na Wydział Historyczno-Socjologiczny UwB w sali 35 B, ul. Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1.

Rejestracja w Usosweb od 11.02 do 31.03.2019

Warunki zaliczenia: regularne uczęszczanie na zajęcia, aktywny udział, praca własna studenta. Po otrzymaniu zaliczenia istnieje możliwość wpisu do suplementu do dyplomu w rubryce inne osiągnięcia (na wniosek uczestnika kursu).
Kontakt z prowadzącą mgr Urszulą Tylicką: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z sekretariatem Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.