"Geopolityka a bezpieczeństwo Polski" będzie tematem przewodmin spotkania z Leszkiem Sykulskim-ekspertem w dziedzinie geopolityki oraz bezpieczeństwa, na które zapraszamy w imieniu studentów Studentów Koła Badaczy Stosunków Międzynarodowych (Sekcji Geopolitycznej) z Wydziału Historyczno-Socjologicznego UwB.

Leszek Sykulski (http://leszeksykulski.pl/autor/) – nauczyciel akademicki, doktor nauk o polityce, historyk. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Założyciel Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, założyciel kwartalnika "Przegląd Geopolityczny". Redaktor naczelny portalu Geopolityka.net., autor i redaktor naukowy kilkunastu książek z zakresu geopolityki.

Wykład odbędzie się 11 maja (piątek) w godz. 14.30 - 17.00 w Auli Wydziału Historyczno-Socjologicznego przy placu NZS 1.
Po więcej informacji o wydarzeniu zapraszamy na stronę FB  – https://www.facebook.com/events/218747752054877/Po więcej informacji o prelegencie zapraszamy na stronę – http://leszeksykulski.pl/