Szanowni Państwo!
Rusza rekrutacja w kolejnej edycji programu Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019. Tegoroczna edycja skierowana jest do studentów, doktorantów, pracowników naukowo-dydaktycznych oraz administracyjnych. Program umożliwia wyjazd zarówno w celu odbycia studiów (semestr lub cały rok), jak i praktyk zawodowych. Więcej informacji o kierunkach, stawkach i sprawach organizacyjnych uzyskacie Państwo na SPOTKANIACH INFORMACYJNYCH, które odbędą się we czwartek 15 marca w godzinach:

16:30 (sala 28) - spotkanie dla studentów kierunków: socjologia oraz kognitywistyka i komunikacja (więcej informacji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

18:30 (sala 46) - spotkanie dla studentów kierunków: filozofia i etyka, historia, studia wschodnie oraz stosunki międzynarodowe (więcej informacji pod adresami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dr Piotr Łozowski) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dr hab. Mariusz Drozdowski).