Na „Dzień z coachingiem” zapraszamy już jutro (czwartek 25 maja 2017), promować będziemy nową specjalność na kierunku socjologia – coaching z elementami psychologii społecznej. Pojawiła się ona w ofercie studiów drugiego stopnia od roku akademickiego 2017/2018.

Profesjonalny coaching polega na wspieraniu ludzi w osiąganiu celów w życiu, karierze zawodowej, biznesie lub organizacjach. Coachowie pracują z klientami w zakresach związanych z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi. Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.

Oferowana specjalność jest zupełną nowością w ofercie edukacyjnej w regionie. Zainteresowanie profesjonalnym coachingiem rośnie, dlatego UwB chce przygotować studentów do prowadzenia coachingu zgodnie z wytycznymi Międzynarodowej Federacji Coachingu (International Coach Federation, ICF). Dzięki temu przed absolwentami studiów o tej specjalności otwarta będzie ścieżka akredytacji ICF.

„Dzień coachingu” rozpocznie się o godzinie 9.00 wykładem warsztatowym, a od godziny 11.30, zaplanowano indywidualne minisesje coachingowe dla zainteresowanych osób. Warsztawty poprowadzą praktycy, wykwalifikowane i dyplomowane trenerki: Agnieszka Grzelak-Chodak, Małgorzata Bieńkowska (UwB) oraz Agnieszka Szwejkowska, certyfikowany coach ICF z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Wstęp wolny!