1054510973Młodzi ludzie z całego świata przyjadą do Białegostoku na zaproszenie uczniów II LO. Wcielą się w rolę członków ONZ i będą dyskutować o kulturze, prawie i ekonomii a wszystko to w dniach 2-5 marca 2017 r.na Wydziale Historyczno-Socjologicznym UwB.
Białystok Model United Nations, czyli symulacja obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych to niezwykła okazja, by zawrzeć nowe znajomości i sprawdzić swój język angielski. Obrady pomogą rozwinąć umiejętności debatowania, negocjacji, ale również słuchania i rozumienia drugiego człowieka. Na białostocką symulację obrad ONZ przyjadą studenci i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z najróżniejszych zakątków świata. Mamy już zgłoszenia z Ukrainy, Serbii, Bośni i Hercegowiny, Indii, Rosji, Kanady, Wielkiej Brytanii, Włoch i Turcji. Również z zagranicy pochodzą moderatorzy niemal wszystkich debat zorganizowanych w ramach symulacji. W sumie w Białymstoku będzie obradować sześć komitetów. Zapraszamy!