koloratonSzanowni Państwo, Pracownicy i Studenci Instytutut Socjologii!

Fundacja "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi, Hospicjum Dla Dzieci organizuje w tym roku po raz pierwszy w Białymstoku "Koloraton".
Co to jest? Koloraton to bieg, w którym nie chodzi o rywalizację czy sprawność fizyczną, ale o dobrą zabawę i zebranie funduszy na podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

Aby wziąć udział w biegu, należy się zarejestrować oraz wpłacić na konto Fundacji ?Pomóż Im? opłatę rejestracyjną w wysokości 20 zł, która pokryje koszty organizacji biegu.
Zachęcamy jednak wszystkich do zebrania większej puli pieniędzy i przekazania jej na rzecz podopiecznych Hospicjum.
więcej info:http://pomozim.bialystok.pl/koloraton

Mamy kilka dni, żeby zorganizować ekipę (biegnącą i dopingującą) naszego Instytutu!!
Pokażmy "ludzką twarz" Akademii!!:)

Mamy wstępnie zarezerwowane 10 miejsc (ale im więcej osób tym lepiej!). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z dr Katarzyną Sztop-Rutkowską.
Zapisy drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27 maja do godziny 23.59.

Katarzyna Sztop-Rutkowska